SKUPINE‎ > ‎POLŽKI‎ > ‎Aktualno‎ > ‎

Teden otroka pri Polžkih

objavljeno: 19. okt. 2015 03:07 avtor: vrtec polzki

V tednu otroka je v skupini Polžki in po drugih igralnicah potekala zanimiva paleta dejavnosti. Ustvarjali smo z glino, jo gnetli in oblikovali ter vanjo odtisnili svoj prstek. Iz tega bo nastal prelep obesek. Pred vrtcem smo imeli kostanjev piknik in se zabavali v druženju z drugimi skupinami. S svojim obiskom nas je razveselila knjižničarka ga. Anica Mohar, ki s seboj vedno prinese polno torbo knjig s čarobno vsebino. Dež nam je preprečil, da bi odšli v kostanjev park in nabirali odpadlo listje in divji kostanj. Namesto tega smo v igralnico  prinesli različno velike škatle, jih pobarvali in jih spremenili v hišice, avtomobile…… V prijetnem vzdušju smo si ogledali predstavo, ki so jo pripravili otroci iz skupine Levčki z naslovom Pod Medvedovim dežnikom. Lepo nam je bilo in zagotovo je bila uresničeno vodilo letošnjega tedna otrok Nekaj ti moram povedati. Povedali smo si veliko novega in ta misel nas vodi v prihodnje dni.

Meta in Brigita